LOT 179
Franse gestoken en verguld houten consoletafel met gecontourneerd marmeren blad, versierd met bladornamenten, c-voluten en florale ornamenten, Regence / Louis XV-periode, 1e helft 18e eeuw, h. 91, br. 174, d. 86 cm
27 Jun 2022
Netherlands, Hilversum
27 Jun 2022
Netherlands, Hilversum