LOT 1187
Franse gezwarte notenhouten wandtafel met gestoken rand onder marmeren blad en rustend op taps toelopende poten, Louis XVI-stijl, 19e eeuw
06 Feb 2023
Netherlands, Hertogenbosch
06 Feb 2023
Netherlands, Hertogenbosch