LOT 153
meubelen en interieur
Franse kersenhouten poudreuse met uitklapbare planken en spiegels, 1 lade in het front, met intarsia ingelegd en rustend op gebogen poten, in 18e eeuwse stijl, h. 71, br. 77, d. 49 cm
06 May 2024
Netherlands, Hilversum
06 May 2024
Netherlands, Hilversum