LOT 79

Franse mahonie empire console met zwart hardstenen blad, de fries versierd met verguld bronzen details, gedragen door gebogen zuilen met gestoken klauwen op basement, circa 1810, h. 92, br. 100, d. 47

14 Aug 2020
Netherlands, Hilversum

14 Aug 2020
Netherlands, Hilversum