LOT 59

Franse mahonie empire ladenkast met natuurstenen blad waaronder 3 laden met bronzen grepen in de vorm van leeuwenkoppen, rustend op gestoken klauwpoten, circa 1810, h. 86, br. 129, d. 57

06 May 2020
Netherlands, Hilversum

06 May 2020
Netherlands, Hilversum