LOT 153
Franse mahonie emprire fauteuil met gebogen rugleuning en armleggers met gestoken decor van palmetten, de zitting met lederen bekleding, rustend op 4 poten waarvan 2 met verguld bronzen beslag, circa 1810 -zitting sleets-
27 Jun 2022
Netherlands, Hilversum
27 Jun 2022
Netherlands, Hilversum