LOT 169

Franse mahonie gefineerde empire secretaire met 4 laden en interieur achter schrijfklep, versierd met zuilen en verguld bronzen beslag, afgedekt met marmeren blad, circa 1810, h. 144, br. 98, d. 43 cm

27 Jun 2022
Netherlands, Hilversum

27 Jun 2022
Netherlands, Hilversum