Unsold
Lot 223

Franse mahonie gefineerde empire trumeau met marmeren bovenblad, voorzien van zuilen en verguld bronzen beslag, circa 1815, h. 87, br. 112, d. 43 cm
Timed
03 Oct 2022
Location
Netherlands, Hilversum
Contact info