LOT 223

Franse mahonie gefineerde empire trumeau met marmeren bovenblad, voorzien van zuilen en verguld bronzen beslag, circa 1815, h. 87, br. 112, d. 43 cm

03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum

03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum