LOT 53
Franse mahonie jardinière met zinken binnenbak en verguld bronzen ornamenten in de vorm van palmetten en leeuwenkoppen, de rechthoekige bak gedragen door 4 zuilvormige poten met regelverbinding, circa 1815, h. 75 cm, bak 65 x 35 cm
27 Jun 2022
Netherlands, Hilversum
27 Jun 2022
Netherlands, Hilversum