LOT 24
meubelen en interieur
Franse palissander gefineerde Louis XV commode met gecontourneerd marmeren bovenblad, 3 laden in het gebombeerde front, het geheel voorzien van fraai verguld beslag en rustend op gebogen poten, gestempeld C. Revault, 18e eeuw met latere reconstructies h. 87, br. 80, d. 44 cm
06 May 2024
Netherlands, Hilversum
06 May 2024
Netherlands, Hilversum