LOT 563
Franse porseleinen en verguld bronzen schemerlamp met famille rose decor, toegeschreven aan Samson, eind 19e eeuw, hoogte inclusief kap 80 cm
03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum
03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum