LOT 114
Franse rozenhout gefineerde commode met rose marmeren blad, 3 laden in het rechte front versierd met bronzen monturen en ingelegd met intarsia van fijnhoutsoorten, Louis XVI - stijl, 20e eeuw, h. 82, br. 112, d. 48
29 Jun 2021
Netherlands, Hilversum
29 Jun 2021
Netherlands, Hilversum