LOT 60

Franse rozenhouten Charles X bonheur-du-jour met terugvallende opstand waarin 2 deurtjes en 2 laden, in de fries een lade en rustend op gecanneleerde poten verbonden door een dwarsregel, geheel ingelegd met fijnhouten marqueterie van globes, instrumenten en strikmotieven, omgeven door ranken en verguld bronzen lijsten, circa 1840, h. 143, br. 80, d. 51

14 Aug 2020
Netherlands, Hilversum

14 Aug 2020
Netherlands, Hilversum