Franse rozenhouten Charles X bonheur-du-jour met terugvallende opstand waarin 2 deurtjes en 2 laden, in de fries een lade en rustend op gecanneleerde poten verbonden door een dwarsregel, geheel ingelegd met fijnhouten marqueterie van globes, instrumenten en strikmotieven, omgeven door ranken en verguld bronzen lijsten, circa 1840, h. 143, br. 80, d. 51