LOT 58

Franse rozenhouten directoire commode met grijsgeaderd marmeren blad, 5 laden met bronzen grepen, ingelegd met fijnhouten biesintarsia en rustend op gecanneleerde poten, laatse kwart 18e eeuw, h. 86, br. 129, d. 57 -blad met herstelde breuk, imperfecties-

29 Jun 2021
Netherlands, Hilversum

29 Jun 2021
Netherlands, Hilversum