LOT 63
Franse rozenhouten gefineerde transition commode met rose marmeren blad, 2 laden ingelegd met marqueterie van fijnhoutsoorten en versierd met bronzen ornamenten, rustend op hoge gebogen poten, 18e/19e eeuw, h. 86, br. 114, d. 57
27 Sep 2021
Netherlands, Hilversum
27 Sep 2021
Netherlands, Hilversum