LOT 251
Franse schouwspiegel in verguld en zwartgelakt houten lijst met rijk gestoken kuif met decor van muziekinstrumenten en bloemen, midden 19e eeuw, h. 135 -schade kuif, zwartlak van later datum-
03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum
03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum