LOT 98

Franse verguld houten Louis Philippe barometer, bekroond met lauwerkrans en snaarinstrument, de hexogonale behuizing versierd met eierrand en de beschilderde houten schaalplaat geadresseerd: Selon Torricelli, 19e eeuw, l. 90 cm

03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum

03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum