LOT 98
Franse verguld houten Louis Philippe barometer, bekroond met lauwerkrans en snaarinstrument, de hexogonale behuizing versierd met eierrand en de beschilderde houten schaalplaat geadresseerd: Selon Torricelli, 19e eeuw, l. 90 cm
03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum
03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum