LOT 74
Franse vergulde houten schouwspiegel met gestoken decor van laurierbladeren, acanthusbladeren en parelranden en zinken achterplaat, 19e eeuw, 160 x 105 cm
27 Sep 2021
Netherlands, Hilversum
27 Sep 2021
Netherlands, Hilversum