Franse vergulde kerkkandelaar met afbeelding Heilige en pinakels, Neogotiek, 19e eeuw
h. 62
15 Apr 2024
Netherlands, Hertogenbosch
h. 62
15 Apr 2024
Netherlands, Hertogenbosch