LOT 1049
Franse vergulde pendule op onyx basement, getooid met vrouw met bloemen en vaasvormig ornament, 19e eeuw -onder glazen stolp-
07 Feb 2022
Netherlands, Hertogenbosch
07 Feb 2022
Netherlands, Hertogenbosch