LOT 1210
Franse vergulde zakkroon met baldakijn en 8 toortsvormige armen voorzien van vlamvormige kappen, 19e eeuw
13 Sep 2021
Netherlands, Hertogenbosch
13 Sep 2021
Netherlands, Hertogenbosch