LOT 1140
Franse vuur vergulde bronzen pendule met Sèvres porselein, getooid met duiven en emaillen wijzerplaat, Louis XVI-stijl, 19e eeuw
07 Feb 2022
Netherlands, Hertogenbosch
07 Feb 2022
Netherlands, Hertogenbosch