LOT 1007
Franse zakkroon met glazen sierpegels in verguld montuur met strikornamenten en kroonvormige bovenzijde, 19e eeuw -losse pegels aanwezig-
07 Feb 2022
Netherlands, Hertogenbosch
07 Feb 2022
Netherlands, Hertogenbosch