LOT 1017
Franse zakkroon met glazen sierpegels in verguld montuur met eierrand en bloemslingers, 19e eeuw
07 Feb 2022
Netherlands, Hertogenbosch
07 Feb 2022
Netherlands, Hertogenbosch