LOT 87
Frederik Hendrik Hendriks (1808-1865), Wandelaars langs de bosrand
Painter / Artist / School
Frederik Hendrik Hendriks (1808-1865)
Technique / Size
olieverf op paneel, 33x43 cm (met lijst: 53x62 cm)
Signature / Dating
gesigneerd 'FHHendriks' (rechtsonder)
Extra Text
Conditie: vernis vergeeld, craquelé, verder goed
28 Mar 2023
Netherlands, Hague
Painter / Artist / School
Technique / Size
Signature / Dating
Extra Text
28 Mar 2023
Netherlands, Hague