Frederik Hendrik Kaemmerer (1839-1902), Elegante dame met witte japon en parasol
Painter / Artist / School
Frederik Hendrik Kaemmerer (1839-1902)
Technique / Size
aquarel, 23x15 cm (met lijst: 35x27 cm)
Signature / Dating
gesigneerd 'Kaemmerer.' (linksonder)
Extra Text
Conditie: papier vergeeld, verder goed
Origin / Exhibition / Lite
Herkomst: Goupil & Cie, Londen.
Painter / Artist / School
Technique / Size
Signature / Dating
Extra Text
Origin / Exhibition / Lite