Fredrik Marinus Kruseman (1816-1882), Dorpsstraat op een zonnige dag
Painter / Artist / School
Fredrik Marinus Kruseman (1816-1882)
Technique / Size
olieverf op paneel, 18x20 cm (met lijst: 27,5x30 cm)
Signature / Dating
gesigneerd met initialen en gedateerd 'FMK fc 1835.' (midden onder)
Extra Text
Conditie: enig oppervlaktevuil, craquelé, verder goed
Painter / Artist / School
Technique / Size
Signature / Dating
Extra Text