LOT 6
Fries eiken beddenbankje met achterklep en gestoken front waarin knoop en bomen, gemonogrammeerd: PM en MG, anno 1745, h. 52, br. 81, d. 25
29 Jun 2021
Netherlands, Hilversum
29 Jun 2021
Netherlands, Hilversum