LOT 71

Fries eiken staand horloge, de wijzerplaat polychroom beschilderd voorstelling van figuren in hemel en voorzien van engelmechaniek, rustend op gecanneleerde poten, 18e eeuw, h. 238 (3 poppen en slinger)

14 Aug 2020
Netherlands, Hilversum

14 Aug 2020
Netherlands, Hilversum