LOT 53

Friese eiken keeftkast met gestoken fries boven 2 paneeldeuren versierd met boogmotieven en geflankeerd door gecanneleerde halfzuilen, rustend op bolpoten, 19e eeuw, deels vervaardigd van 17e eeuwse delen, h. 191, br. 170, d. 78

29 Jun 2021
Netherlands, Hilversum

29 Jun 2021
Netherlands, Hilversum