LOT 10

Friese eiken keeftkast met rechte kap, stel toogdeuren en 2 laden onderin, rijk versierd met gestoken engelenkopjes, florale ornamenten en gecanneleerde zuilen, 17e eeuw, h. 198, br. 160., d. 77 cm

12 Dec 2022
Netherlands, Hilversum

12 Dec 2022
Netherlands, Hilversum