LOT 228
Friese eiken kortstaartklok bekroond door vergulde engelen en atlas, met bruidskrans en wekker, 19e eeuw, h. 125 cm
07 Oct 2020
Netherlands, Hilversum
07 Oct 2020
Netherlands, Hilversum