LOT 86
Friese eiken kortstaartklok, zogenaamde 'dikkop' met gebogen kap en polychroom beschilderde wijzerplaat met zon- en maanstand en dagaanduiding, 19e eeuw, l. 118 - 2 gewichten en 3 poppen -
21 Apr 2021
Netherlands, Hilversum
21 Apr 2021
Netherlands, Hilversum