LOT 63
Friese iepen kortstaartklok, bekroond met gestoken tollen, het uurwerk met scheepjesmechaniek en beschilderde wijzerplaat, 18e eeuw, l. 120 (inclusief slinger, 3 gewichten en stoflap)
29 Jun 2021
Netherlands, Hilversum
29 Jun 2021
Netherlands, Hilversum