LOT 215
Friese staartklok in eikenhouten kast met polychroom geëmailleerde wijzerplaat van figuren in landschap met Romeinse cijfering, de kap ondersteund door 2 Corinthische zuilen, 19e eeuw, h. 146 inclusief Atlas -3 gewichten, 3 poppen en slinger aanwezig-
03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum
03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum