LOT 101
Friese stoelklok met beschilderde wijzerplaat omgeven door goudbeschilderde ornamenten en polychroom beschilderde zeemeerminnen, 19e eeuw, h. 75 cm -met 2 gewichten en slinger-
06 May 2020
Netherlands, Hilversum
06 May 2020
Netherlands, Hilversum