Friese stoelklok met polychroom beschilderde wijzerplaat en voorzien van loden ornamenten, deels 18e eeuw, hoogte 73 cm, compleet met 3 gewichten en slinger

06 May 2024
Netherlands, Hilversum

06 May 2024
Netherlands, Hilversum