LOT 129
meubelen en interieur
Friese stoelklok met polychroom beschilderde wijzerplaat en voorzien van loden ornamenten, deels 18e eeuw, hoogte 73 cm, compleet met 3 gewichten en slinger
06 May 2024
Netherlands, Hilversum
06 May 2024
Netherlands, Hilversum