LOT 6104730

Fritstående 'Art Deco' skrivebord

Fritstående 'Art Deco' skrivebord af finéret mahogni. H. 76, 107 x 60 cm. Fremstår med kraftig brugspræg, herunder ridser, mærker, finérafslag samt ormehuller.

30 Oct 2021
Denmark, Roskilde

30 Oct 2021
Denmark, Roskilde