LOT 6104730
Fritstående 'Art Deco' skrivebord
Fritstående 'Art Deco' skrivebord af finéret mahogni. H. 76, 107 x 60 cm. Fremstår med kraftig brugspræg, herunder ridser, mærker, finérafslag samt ormehuller.
30 Oct 2021
Denmark, Roskilde
30 Oct 2021
Denmark, Roskilde