Fritz Rehm (1871-1928)
Fritz Rehm (1871-1928)
“Stilleven met vis”, gesigneerd en gedateerd 1904 l.b.
Olieverf op doek, 37 x 47 cm.
05 Apr 2024
Netherlands, Rotterdam
Fritz Rehm (1871-1928)
Olieverf op doek, 37 x 47 cm.
05 Apr 2024
Netherlands, Rotterdam