GEO VERBANCK (1881-1961)
Description EN
Brown patinated bronze bust of a young girl.
Signed 'Geo Verbanck'.
Beschrijving NL
Buste van een jong meisje met vlecht.
Brons, lichtbruine patina.
Getekend 'Geo Verbanck'.
Description FR
Buste d'une jeune fille à la tresse.
Epreuve d'époque en bronze à patine brun clair.
Signée 'Geo Verbanck'.
Description EN
Signed 'Geo Verbanck'.
Beschrijving NL
Brons, lichtbruine patina.
Getekend 'Geo Verbanck'.
Description FR
Signée 'Geo Verbanck'.