LOT 70

GEOFFREY HARCORT, LOUNGEMÖBEL, TRE DELAR

Textilklädsel, benställningar i aluminium. Märkt Artifort. Modern design, 1900-talets andra hälft. Tresitssoffa och två fåtöljer. Soffans bredd 215 cm. Repor, märken, något solblekt.

19 Jun 2018
Sweden, Landskrona

19 Jun 2018
Sweden, Landskrona