LOT 55
GHOM
Handknuten. Silke på silkesvarp. Persien/Iran. Signerad. Med svart botten. 242x240 cm. Smärre kantslitage. Proveniens: Kontinentalt samlarhem.
08 Jun 2021
Sweden, Landskrona
08 Jun 2021
Sweden, Landskrona