LOT 58
GHOM
Handknuten. Silke på silkesvärp. Trädgårdsmönstrad. Signerad. Persien/Iran. 203x194 cm.
Proveniens: Kontinentalt samlarhem.
08 Jun 2021
Sweden, Landskrona
08 Jun 2021
Sweden, Landskrona