LOT 59
GHOM
Silke på silkesvärp. Signerad. Persien/Iran. 194x130 cm. Ett hörn med smärre slitage.
Proveniens: Kontinentalt samlarhem.
08 Jun 2021
Sweden, Landskrona
08 Jun 2021
Sweden, Landskrona