LOT 723

GODEFROID DEVREESE (1861-1941)

Description EN
Green patinated bronze vase, 1893.
Decor of a bacchanal.
Signed and dated 'G. Devreese/ 93'.
Foundry stamp J. Petermann Fondeur Bruxelles.

Beschrijving NL
Vaas op voet, 1893.
Brons. Donkergroene patina.
Decor van een bacchanaal.
Getekend en gedateerd 'G. Devreese/ 93'.
Gieterijstempel J. Petermann Fondeur Bruxelles.

Description FR
Vase. 1893.
Epreuve en bronze à patine vert foncé.
Décor en relief d'une bacchanale.
Signée et datée 'G. Devreese/ 93'.
Cachet de fonderie J. Petermann Fondeur Bruxelles.

08 Dec 2021
Belgium, Antwerp

Description EN
Decor of a bacchanal.

Beschrijving NL
Vaas op voet, 1893.
Brons. Donkergroene patina.
Decor van een bacchanaal.

Description FR
Vase. 1893.

08 Dec 2021
Belgium, Antwerp