LOT 107
GÖRAN WÄRFF, KOSTA BODA EDITION
Vas, glas i blå toner. Sign. 8G WÄED 004001/40, Kosta Boda Göran Wärff Edition 26/40. Höjd ca 27 cm. Mycket små undersides repor.
14 Aug 2018
Sweden, Landskrona
14 Aug 2018
Sweden, Landskrona