LOT 11
GÖRAN WÄRFF, LJUSLYKTOR, 3 ST
Klarglas. Märkta Kosta 67982/67983 Wärff. Höjd 11-17 cm, bredd 8-11 cm. Repor. Två med smärre slagskador.
Proveniens: Kontinentalt samlarhem.
08 Jun 2021
Sweden, Landskrona
08 Jun 2021
Sweden, Landskrona