LOT 48
E-Live Auction 111
GRECHE - PHOENICIA - Tiro - Tetradracma Sear 5918 (Tipo) (AG g. 14,29) Ex asta ACR 7, lotto 190
Grading/Status: SPL/qSPL
Notes
Ex asta ACR 7, lotto 190
17 Apr 2024
San Marino
Grading/Status: SPL/qSPL
Notes
Ex asta ACR 7, lotto 190
17 Apr 2024
San Marino