LOT 126

GRETE JALK, FÅTÖLJER, ETT PAR

Teak. Glostrup Möbelfabrik. 1960-tal. Etikettmärkta. Repor, märken, dynor och några band till sitsar saknas.

16 Jan 2018
Sweden, Landskrona

16 Jan 2018
Sweden, Landskrona