LOT 126
GRETE JALK, FÅTÖLJER, ETT PAR
Teak. Glostrup Möbelfabrik. 1960-tal. Etikettmärkta. Repor, märken, dynor och några band till sitsar saknas.
16 Jan 2018
Sweden, Landskrona
16 Jan 2018
Sweden, Landskrona