LOT 16
GUANYIN, KINA SAMTIDA
Porslin med dekor i kobolt. H ca 33 cm. Obetydliga nagg, glasyrsprickor. Proveniens: Börje Forssells samling, Göteborg.
18 Dec 2018
Sweden, Landskrona
18 Dec 2018
Sweden, Landskrona